Bestway 15427, каркасний басейн 366 x 133 см
Приймаємо заявки 24/7
Оформляйте заявку на сайті в будь-який зручний для Вас час.
Зручна оплата
Оплачуйте товар при отриманні або на картку Visa/MasterCard
Швидка доставка
Ми доставимо Ваш товар протягом 1-2 днів по всій Україні.
Гарантія
Продаємо тільки якісну продукцію.
При діаметрі 3,66м – висота басейну 1,33м.
Примітка*: у виробника Intex при діаметрі 3,66м – максимальна висота 99см.
Bestway 15427 каркасний басейн Steel Pro MAX.
Басейн швидко встановлюється на горизонтальному гладкому майданчику. Для цього знадобиться вирівняна поверхня ґрунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту.
Особливістю та ексклюзивністю цієї моделі є глибина 133 см при діаметрі 366см.
Басейн виготовлений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ. Цей матеріал виготовлений за допомогою передової технології Super-Tough, що істотно підвищує міцність.
Каркас басейну, виготовлений з оцинкованих міцних труб, захищений від іржі та розрахований на досить високі навантаження.
Басейн оснащений сходами.
Басейн оснащений картриджним фільтр-насосом продуктивністю 2006 л/годину, картридж типу II.
Днище має зливний зручний клапан. До нього можливе приєднання шланга, що відводить воду у потрібне місце.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою та тентом-кришкою та купуються окремо.
Басейн не оснащений скіммером – системою поверхневого збору води на фільтрацію.
Основною сприятливою відмінністю басейнів Steel Pro Frame Pool, METAL FRAME Pool та Prism Frame Pool від наливних басейнів Easy Set є підвищена довговічність. Адже "каркасники" стійкіші, у їх конструкції відсутні надувні елементи, які зменшують термін служби всього басейну. Так само, при однаковому внутрішньому діаметрі, об'єм води, що наповнюється, у наливних басейнів значно більше за рахунок випираючих боків, а це означає, що витрати на заливку води, її очищення теж істотно різні.
Bestway 15427, каркасний басейн 366 x 133 см Steel Pro max купити за найкращою ціною у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Полтаві, Одесі. Швидка доставка по Україні. Приємного вам дня!
Детальний опис, характеристики: Bestway 15427
| Характеристики | |
| Діаметр | 366 см |
| Висота | 133 см |
| Вага | 70 кг |
| Насос-фільтр картриджний | 2006 л/час |
| Інформація | Диаметр 366 x Высота 133см |
| Висота сходів | 133 см |
| Зливний клапан | есть |
| Каркас | оцинкованные стальные трубы |
| Колір | синий |
| Матеріал | трехслойный ПВХ: два слоя ПВХ и слой стекло-волоконной сетки |
| Об'єм води | 11440 л |
| Сходи | Есть |
| Форма | Круглый |
| Серія | Steel Pro Max |
| Виробник | Bestway |
| Упаковка | картонная коробка |
| Гарантія | не предусмотрена |







