Приймаємо заявки 24/7
Оформляйте заявку на сайті в будь-який зручний для Вас час.
Зручна оплата
Оплачуйте товар при отриманні або на картку Visa/MasterCard
Швидка доставка
Ми доставимо Ваш товар протягом 1-2 днів по всій Україні.
Гарантія
Продаємо тільки якісну продукцію.
Надувний м'яч Bestway 31045 не залишить вас поза увагою, адже він має дизайн планети Земля.
Завдяки своєму незвичайному дизайну надувний м'яч створить незабутні враження та урізноманітнить ваш відпочинок, адже навіть під час відпочинку у дитини буде можливість ознайомитися з нашою планетою.
Надувний м'яч чудово підходить як для басейну, так і для літніх ігор на пляжі.
| Характеристики | |
| Діаметр | 61 см |
| Вік дитини | от 3 лет |
| Вага упаковки | 0,13 кг |
| Колір | разноцветный |
| Матеріал | высокопрочный винил |
| Тип | пляжный мяч |
| Товщина матеріалу | 0,18 мм |
| Серія | GLOSSY PANEL BALL |
| Виробник | Bestway |
| Упаковка | полиэтилен |
| Гарантія | не предусмотрена |






