Bestway 54177, надувний дитячий басейн, 3D окуляри, 262x175x51см
Приймаємо заявки 24/7
Оформляйте заявку на сайті в будь-який зручний для Вас час.
Зручна оплата
Оплачуйте товар при отриманні або на картку Visa/MasterCard
Швидка доставка
Ми доставимо Ваш товар протягом 1-2 днів по всій Україні.
Гарантія
Продаємо тільки якісну продукцію.
Bestway 54177, надувний дитячий басейн, 3D окуляри, 262x175x51см
Розроблений для того, щоб діти могли рухатися, гуляти та виходити з дому, 3D Undersea ™ Play Adventure Pool
Басейн має широкі бічні стінки.
У комплекті 2 набори 3D-окулярів та жменя кришталевих скарбів, щоб діти могли пірнати та знаходити скарби.
Басейн має зливальний клапан.
Також можна використовувати без води. Грати на сонці ніколи не було Так весело, як у 3D Undersea Play Adventure Pool.
| Характеристики | |
| Довжина | 262 см |
| Ширина | 175 см |
| Висота | 51 см |
| Вага | 5,4 кг |
| Інформація | (ДxШxВ) 262 x 175 x 51см |
| Вік дитини | 6+ лет |
| Дно | Ненадувне |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Високоякісний вініл |
| Насос | Купується окремо |
| Об'єм води | 778 л |
| Форма | Прямокутний |
| Виробник | Bestway |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Гарантія | Не передбачена |




