Bestway 5614x, каркасний басейн 366 x 100 см
Приймаємо заявки 24/7
Оформляйте заявку на сайті в будь-який зручний для Вас час.
Зручна оплата
Оплачуйте товар при отриманні або на картку Visa/MasterCard
Швидка доставка
Ми доставимо Ваш товар протягом 1-2 днів по всій Україні.
Гарантія
Продаємо тільки якісну продукцію.
Bestway 5614X, каркасний басейн Power Steel Pools Bestway
Басейн швидко встановлюється на горизонтальному гладкому майданчику. Для цього знадобиться вирівняна поверхня ґрунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту.
Особливістю цієї моделі є глибина 100 см при діаметрі 366 см
Басейн виготовлений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ. Цей матеріал виготовлений за допомогою передової технології Super-Tough, що істотно підвищує міцність.
Каркас басейну, виготовлений з оцинкованих міцних труб, захищений від іржі та розрахований на досить високі навантаження.
Басейн оснащений сходами.
Басейн оснащений картриджним насосом-фільтром, продуктивність насоса 2006 л/год, картридж тип II.
Днище має зливний зручний клапан. До нього можливе приєднання шланга, що відводить воду у потрібне місце.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище та кришкою тенту, які рекомендуємо придбати для більш якісного використання басейну.
Басейн не оснащений скіммером – системою поверхневого збору води на фільтрацію.
Основною сприятливою відмінністю басейнів Steel Pro Frame Pool, METAL FRAME Pool та Prism Frame Pool від наливних басейнів Easy Set є підвищена довговічність. Адже "каркасники" стійкіші, у їх конструкції відсутні надувні елементи, які зменшують термін служби всього басейну. Так само, при однаковому внутрішньому діаметрі, об'єм води, що наповнюється, у наливних басейнів значно більше за рахунок випираючих боків, а це означає, що витрати на заливку води, її очищення теж істотно різні.
Bestway 5614x, каркасний басейн 366 x 100 см купити за найкращою ціною у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Полтаві, Одесі. Швидка доставка по Україні. Бажаємо гарного настрою!
Детальний опис, характеристики: Bestway 5614x
| Характеристики | |
| Діаметр | 366 см |
| Висота | 100 см |
| Вага | 38 кг |
| Насос-фільтр картриджний | 2006 л/час |
| Інформація | Диаметр 366 x Высота 100см |
| Висота сходів | 100 см |
| Зливний клапан | есть |
| Каркас | оцинкованные стальные трубы |
| Колір | коричневый |
| Матеріал | трехслойный ПВХ: два слоя ПВХ и слой стекло-волоконной сетки |
| Об'єм води | 9150 л |
| Сходи | Есть |
| Форма | Круглый |
| Серія | Power Steel Pools Bestway |
| Виробник | Bestway |
| Упаковка | картонная коробка |
| Країна - виробник | Китай |
| Гарантія | не предусмотрена |





