Bestway 56719, каркасний басейн 610 x 366 x 122 см
Приймаємо заявки 24/7
Оформляйте заявку на сайті в будь-який зручний для Вас час.
Зручна оплата
Оплачуйте товар при отриманні або на картку Visa/MasterCard
Швидка доставка
Ми доставимо Ваш товар протягом 1-2 днів по всій Україні.
Гарантія
Продаємо тільки якісну продукцію.
Овальний каркасний басейн типу Bestway 56719 Power Steel Stone Pool приносить особливу насолоду в теплі дні всій родині.
Його каркас із оцинкованих трубчастих стійок, сполучних куточків, перемичок швидко збирається. Поверхня всіх складальних деталей не іржавіє.
Басейн виготовлений з ПВХ, що містить 3 шари (шар скловолоконної сітки, 2 шари ПВХ). При цьому застосовано передовий метод виготовлення (SUPER-TOUGH). Цей суперміцний матеріал має підвищену довговічність.
Картриджний насос-фільтр для циркуляційного очищення води, продуктивністю 9463 л/год, картридж - тип VI.
Є також зручні сходи. Її міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого захисту від іржі.
Басейн Також комплектується спеціальною підстилкою та тентом-кришкою. Увімкнена в комплект підстилка захищає дно. Крім того, її пористий матеріал запобігає скупченню води під днищем басейну. Тент ефективно оберігає воду від забруднення сміттям, пилу та від сонячних променів.
Внизу басейну є клапан для зручного швидкого зливу води.
Завдяки магнітному світлодіодному освітленню, яке подарує вам неймовірні візуальні враження! Маючи 7 різних кольорів, лампа встановлена на одній із стін вашого басейну і, безсумнівно, створить атмосферу у вашому басейні.
Басейн оснащений 2 масажними насадками Comfort Jet, які подають пляшечки очищеної води після фільтрації для масажу для розслаблення.
Басейн не оснащений скіммером – системою поверхневого збору води на фільтрацію.Bestway 56719 Power Steel Frame відрізняється від інших схожих басейнів незвичайним зовнішнім забарвленням-принтом - під камінь.
Каркасні сірі басейни Bestway Power Steel Frame відрізняються від синіх басейнів METAL FRAME Pool більш товстою стінкою та посиленим каркасом.
Bestway 56719, каркасний басейн 610 x 366 x 122 см купити за найкращою ціною у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Полтаві, Одесі. Швидка доставка по Україні. Приємних Вам покупок та чудового настрою!
Детальний опис, характеристики: Bestway 56719
| Характеристики | |
| Довжина | 610 см |
| Ширина | 366 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 120 кг |
| Насос-фільтр картриджний | 9463 л/час |
| Інформація | (ДxШxВ) 610 x 366 x 122см |
| Висота сходів | 122 см |
| Каркас | оцинкованные стальные трубы |
| Колір | коричневый |
| Матеріал | трехслойный ПВХ: два слоя ПВХ и слой стекло-волоконной сетки |
| Об'єм води | 20241 л |
| Сходи | Есть |
| Форма | Овальный |
| Серія | Power Steel™ Comfort Jet Series™ Oval Pool Set |
| Виробник | Bestway |
| Упаковка | картонная коробка |
| Гарантія | не предусмотрена |









