Bestway 56722, каркасний басейн 412 x 201 x 122 см
Приймаємо заявки 24/7
Оформляйте заявку на сайті в будь-який зручний для Вас час.
Зручна оплата
Оплачуйте товар при отриманні або на картку Visa/MasterCard
Швидка доставка
Ми доставимо Ваш товар протягом 1-2 днів по всій Україні.
Гарантія
Продаємо тільки якісну продукцію.
Прямокутний каркасний басейн типу Bestway 56722 Power SteelTM Rectangular Pool приносить особливу насолоду в теплі дні всій родині.
Його каркас із оцинкованих трубчастих стійок, сполучних куточків, перемичок швидко збирається. Поверхня всіх складальних деталей не іржавіє.
Басейн виготовлений з ПВХ, що містить 3 шари (шар скловолоконної сітки, 2 шари ПВХ). При цьому застосовано передовий метод виготовлення (SUPER-TOUGH). Цей суперміцний матеріал має підвищену довговічність.
Басейн оснащений картриджним насосом-фільтром продуктивністю 2006 л/год, картридж - тип II з антибактеріальною дією (58503). Цей насос-фільтр забезпечує очищення приблизно на 30% гірше ніж піщаний.
Є також зручні сходи. Її міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого захисту від іржі.
Басейн укомплектований перфорованим дозатором хімії. Це бокс, у якому містяться таблетки хімії. І сам він накручується на насадку впуску очищеної води в басейн після фільтрації.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище та кришкою тенту, які рекомендуємо придбати для більш якісного використання басейну.
Внизу басейну є клапан для зручного швидкого зливу води.
Басейн не оснащений скіммером – системою поверхневого збору води на фільтрацію.
Каркасні сірі басейни Bestway Ultra Frame Pool відрізняються від синіх басейнів METAL FRAME Pool більш товстою стінкою та посиленим каркасом.
Bestway 56722, каркасний басейн 412 x 201 x 122 см купити за найкращою ціною у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Полтаві, Одесі. Швидка доставка по Україні. Залишайте відгуки про магазин, нам важливо дізнатися Вашу думку!
Детальний опис, характеристики: Bestway 56722
| Характеристики | |
| Довжина | 412 см |
| Ширина | 201 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 73,5 кг |
| Насос-фільтр картриджний | 2006 л/час |
| Інформація | (ДxШxВ) 412 x 201 x 122см |
| Висота сходів | 122 см |
| Зливний клапан | есть |
| Каркас | оцинкованные стальные трубы |
| Колір | серый |
| Матеріал | трехслойный ПВХ: два слоя ПВХ и слой стекло-волоконной сетки |
| Об'єм води | 8124 л |
| Сходи | Есть |
| Форма | Прямоугольный |
| Серія | Power Steel™ Rectangular Pool |
| Виробник | Bestway |
| Упаковка | картонная коробка |
| Розмір упаковки | 55x60x160 см |
| Країна - виробник | Китай |
| Гарантія | не предусмотрена |







