Intex 10086, чаша для каркасного басейну 366 x 99 см (Intex 26716)
Приймаємо заявки 24/7
Оформляйте заявку на сайті в будь-який зручний для Вас час.
Зручна оплата
Оплачуйте товар при отриманні або на картку Visa/MasterCard
Швидка доставка
Ми доставимо Ваш товар протягом 1-2 днів по всій Україні.
Гарантія
Продаємо тільки якісну продукцію.
Intex 10086, чаша для каркасного басейну 366 x 99 см (Intex 26716)
Характеристики товару Чаша для каркасного басейну Intex 10086. Розмір 366 х 99 см
Бренд: Intex
Колір – зовнішне облицювання: сірий
Колір – внутрішне облицювання: імітація блакитної плитки під мозаїку «стільники»
Розмір (фактичний): • діаметр басейну: 366 см; • висота басейну: 99 см
| Характеристики | |
| Діаметр | 366 см |
| Висота | 99 см |
| Вага | 20 кг |
| Інформація | Диаметр 366 x Высота 99см |
| Колір | Серый |
| Матеріал | трехслойный ПВХ: два слоя ПВХ и слой стекло-волоконной сетки |
| Об'єм води | 8503 л |
| Форма | Круглый |
| Серія | Prism Frame Pool |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не предусмотрена |


