Intex 26648, пісочний фільтр-насос, 10500 л/год
Приймаємо заявки 24/7
Оформляйте заявку на сайті в будь-який зручний для Вас час.
Зручна оплата
Оплачуйте товар при отриманні або на картку Visa/MasterCard
Швидка доставка
Ми доставимо Ваш товар протягом 1-2 днів по всій Україні.
Гарантія
Продаємо тільки якісну продукцію.
Для організації процесу ретельного очищення води в басейні необхідно оснастити його надійним і продуктивним піщаним фільтр-насосом. Цим якостям чудово відповідає фільтр-насос від компанії Intex.
Піщаний (піщаний) фільтр-насос intex продуктивністю 10500 л/год забезпечує відмінне очищення води від різних домішок як дрібних, так і великих. Робочою фільтруючою речовиною є кварцовий дрібнодисперсний пісок (використовується фракція від 0,4 до 1,2 мм), який поміщається в спеціальну ємність. Усього потрібно піску – 35 кг. Кварцовий пісок для фільтрів купується окремо в нашому інтернет-магазині Intex, а також його можна купити в різних будівельних супермаркетах у відділі "Сад-город". При високій продуктивності, фільтруючий пристрій має невеликі габаритні розміри, а вага 23 кг. При цьому фільтр-насос може обслуговувати басейни об'ємом води до 55000 літрів.
Даний пристрій практично не потребує технічного обслуговування, слід користуватися Правилами в інструкції, слушними порадами з відеооглядів. Повна заміна піску здійснюється не частіше ніж один раз на рік. А так само просто потрібно досипати невелику кількість піску в процесі експлуатації, тому що пісок має властивість стиратися і виноситися з фільтра при інтенсивному промиванні. Для того, щоб вода у вашому басейні завжди залишалася кришталево чистою, достатньо використовувати цей фільтр-насос протягом двох-трьох годин на день.Слід також зазначити, що механічне очищення води піщаним фільтром потрібно здійснювати в комплексі зі своєчасним і постійним хімічним очищенням, і за умови дотримання простих правил гігієни перед купанням у басейні.
Поради:
1. При переукомплектації басейнів з картриджними фільтр-насосами на піщані фільтри вам потрібно докупити дві муфти-перехідники Intex 29061 або Bestway 58236 (перехід зі шланга D32мм гладкий кінець на D38мм різьблення).
2. Виробники комплектують піщані фільтр-насоси двома шлангами для приєднання до стіни басейну. При експлуатації стає зрозумілим, що потрібен ще один шланг для відведення брудної води після промивання, наприклад Intex 29060.
Intex 26648, пісочний фільтр-насос, 10500 л/год купити за найкращою ціною в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Полтаві, Одесі. Швидка доставка по Україні. Приємного вам дня!
Детальний опис, характеристики: Intex 26648
| Характеристики | |
| 24-годинний автоматичний таймер | запрограммированное время работы на каждый день |
| Інформація | Диаметр 360 мм |
| Вага упаковки | 22,6 кг |
| Довжина шлангу | 3 метра |
| Енергоспоживання | 550 Вт |
| Колір | серый |
| Максимальний розмір басейну | Диаметр до 732 см или Длина до 975 см |
| Назва гри | 220-240 В |
| Необхідна вага піску | 35 кг (фракция 0,8-1,2) |
| Об'єм води | 55000 |
| Продуктивність насосу | 10500 л/ч |
| Тиск | 2 бар |
| Шестипозиційний клапан | есть |
| Шланг | 2 шт |
| Серія | KRYSTAL CLEAR® SAND FILTER PUMPS |
| Виробник | Intex |
| Упаковка | картонная коробка |
| Гарантія | на первый запуск устройства |


