Intex 28408, джакузи PureSpa Bubble Therapy
Приймаємо заявки 24/7
Оформляйте заявку на сайті в будь-який зручний для Вас час.
Зручна оплата
Оплачуйте товар при отриманні або на картку Visa/MasterCard
Швидка доставка
Ми доставимо Ваш товар протягом 1-2 днів по всій Україні.
Гарантія
Продаємо тільки якісну продукцію.
Intex 28408, джакузи PureSpa Bubble Therapy купить по лучшей цене в Киеве, Харькове, Днепре, Львове, Полтаве, Одессе. Быстрая доставка по Украине. Спасибо за внимание! Подробное описание, характеристики: Intex 28408
| Характеристики | |
| Діаметр | 216 см |
| Висота | 71 см |
| Інформація | Диаметр 216 x Высота 71см |
| Вага упаковки | 51,6 кг |
| Внутрішній діаметр | 165 см |
| Матеріал | ламинированный ПВХ |
| Об'єм води | 1098 л |
| Товщина матеріалу | 0,84 мм |
| Виробник | Intex |
| Упаковка | картонная коробка |
| Розмір упаковки | 80x57x52 см |
| Країна - виробник | Китай |
| Гарантія | не предусмотрена |
