Intex 44669-dino надувна фігура-неваляшка Динозавр
Приймаємо заявки 24/7
Оформляйте заявку на сайті в будь-який зручний для Вас час.
Зручна оплата
Оплачуйте товар при отриманні або на картку Visa/MasterCard
Швидка доставка
Ми доставимо Ваш товар протягом 1-2 днів по всій Україні.
Гарантія
Продаємо тільки якісну продукцію.
Іграшка-неваляшка буває різних видів: Тигр, Динозаврик, Дельфінчик, Акула, Крокодил.
Щоб іграшка стояла, потрібно налити в неї води.
Особливо Така неваляшка підійде боксерам-початківцям. Можна скільки завгодно бити по такій підлоговій груші, вона все одно повернеться у вихідне вертикальне положення.
Іграшка розрахована для дітей віком від 3-х років.
Певні види неваляшок розкуповуються швидше, при замовленні просимо вказати вид фігурки.
| Характеристики | |
| Діаметр | 44 см |
| Висота | 98 см |
| Інформація | Диаметр 44 x Высота 98см |
| Вік дитини | от 3 лет |
| Матеріал | высокопрочный винил |
| Насос | ручной, ножной, электрически |
| Тип | фигура Зверюшки |
| Товщина матеріалу | 0,30 мм |
| Серія | 3-D BOP BAGS |
| Виробник | Intex |
| Упаковка | картонная коробка |
| Країна - виробник | Китай |
| Гарантія | не предусмотрена |


