Intex 57114, надувний дитячий басейн Грибочок 102х89 см
Приймаємо заявки 24/7
Оформляйте заявку на сайті в будь-який зручний для Вас час.
Зручна оплата
Оплачуйте товар при отриманні або на картку Visa/MasterCard
Швидка доставка
Ми доставимо Ваш товар протягом 1-2 днів по всій Україні.
Гарантія
Продаємо тільки якісну продукцію.
Intex 57114, надувний дитячий басейн "Грибочок" купити за найкращою ціною в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Полтаві, Одесі. Швидка доставка по Україні.
Детальний опис, характеристики: Intex 57114
| Характеристики | |
| Діаметр | 102 см |
| Висота | 89 см |
| Інформація | Диаметр 102 x Высота 89см |
| Вік дитини | 1+ лет |
| Дно | надувное |
| Колір | голубой |
| Матеріал | высококачественный винил |
| Насос | приобретается отдельно |
| Об'єм води | 45 л |
| Тент | Есть |
| Товщина матеріалу | 0,25 мм |
| Форма | круглый |
| Виробник | Intex |
| Упаковка | картонная коробка |
| Гарантія | не предусмотрена |
