Intex 57165, дитячий надувний центр басейн Алігатор
Приймаємо заявки 24/7
Оформляйте заявку на сайті в будь-який зручний для Вас час.
Зручна оплата
Оплачуйте товар при отриманні або на картку Visa/MasterCard
Швидка доставка
Ми доставимо Ваш товар протягом 1-2 днів по всій Україні.
Гарантія
Продаємо тільки якісну продукцію.
Intex 57165, дитячий надувний центр басейн Алігатор купити за найкращою ціною в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Полтаві, Одесі. Швидка доставка по Україні. Бажаємо гарного настрою!
Детальний опис, характеристики: Intex 57165
| Характеристики | |
| Довжина | 201 см |
| Ширина | 170 см |
| Висота | 84 см |
| Вага | 3,8 кг |
| Інформація | (ДxШxВ) 201 x 170 x 84см |
| Вік дитини | 2+ лет |
| Дно | ненадувное |
| Зливний клапан | есть |
| Колір | голубой |
| Матеріал | высококачественный винил |
| Насос | электрический, ручной, ножной |
| Об'єм води | 160 л |
| Товщина матеріалу | 0,30 мм |
| Виробник | Intex |
| Упаковка | картонная коробка |
| Країна - виробник | Китай |
| Гарантія | не предусмотрена |


