Intex 57250 надувний плотик Павич
Приймаємо заявки 24/7
Оформляйте заявку на сайті в будь-який зручний для Вас час.
Зручна оплата
Оплачуйте товар при отриманні або на картку Visa/MasterCard
Швидка доставка
Ми доставимо Ваш товар протягом 1-2 днів по всій Україні.
Гарантія
Продаємо тільки якісну продукцію.
Надувний матрац-іграшка Intex 57250 Павич
Яскравий надувний острів Павич має три камери для надування, на острівці є дві міцні ручки, за які можна триматися або прикріпити плот мотузкою.
Велика надувна іграшка має відмінну якість, товщина матеріалу 0.32 мм.
Розмір: 193х163х94 см.
Вага упаковки 3.7кг.
| Характеристики | |
| Діаметр | 193 см |
| Висота | 94 см |
| Вага | 3,7 кг |
| Колір | зеленый |
| Матеріал | высококачественный винил |
| Насос | ручной, ножной, электрический |
| Тип | надувной плотик для плавания |
| Товщина матеріалу | 0,32 мм |
| Серія | WATERMELON ISLAND |
| Виробник | Intex |
| Упаковка | картонная коробка |
| Країна - виробник | Китай |
| Гарантія | не предусмотрена |




