Intex 58438 надувний дитячий басейн Єдиноріг з навісом
Приймаємо заявки 24/7
Оформляйте заявку на сайті в будь-який зручний для Вас час.
Зручна оплата
Оплачуйте товар при отриманні або на картку Visa/MasterCard
Швидка доставка
Ми доставимо Ваш товар протягом 1-2 днів по всій Україні.
Гарантія
Продаємо тільки якісну продукцію.
Дитячий надувний басейн Intex 58435 «Єдиноріг» з навісом 102 х 102 см
Дитячий басейн “Unicorn Spray Pool” Intex 58438 – з надувним навісом, який укриє Вашого малюка від сонця у спекотний літній день.
Передбачено навіс від сонця.
Глибина - невелика, відмінно підійде для дитини 1-3 років.
Яскрава і незвичайна форма басейну у вигляді єдинорога привернуть увагу навіть найпримхливіших малюків.
Подарує цілющу прохолоду, захистить від сонця.
Можна швидко перетворити на ігровий центр, якщо заповнити ємність пластиковими кульками.
Низькі, широкі борти висотою 13 см не дозволять дитині впасти.
Матеріал – міцний, гіпоалергенний, безпечний вініл. Прослужить довго, не втратить форму.
| Характеристики | |
| Діаметр | 102 см |
| Висота | 102 см |
| Вік дитини | 1+ лет |
| Дно | Надувне |
| Колір | Білий, Рожевий |
| Матеріал | Високоякісний вініл |
| Насос | Купується окремо |
| Об'єм води | 45 л |
| Товщина матеріалу | 0,3 мм |
| Форма | Круглий |
| Виробник | Intex |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Гарантія | Не передбачена |






