Intex 64164 надувне ліжко 203 x 152 x 51 см
Приймаємо заявки 24/7
Оформляйте заявку на сайті в будь-який зручний для Вас час.
Зручна оплата
Оплачуйте товар при отриманні або на картку Visa/MasterCard
Швидка доставка
Ми доставимо Ваш товар протягом 1-2 днів по всій Україні.
Гарантія
Продаємо тільки якісну продукцію.
Розкішне надувне ліжко Intex 64164 Prime Comfort Elevated Airbed з високою та стабільною платформою.
Двошарова конструкція, створена за інноваційною технологією внутрішніх перегородок Fiber-Tech (поліефірні волокна) забезпечить стабільність конструкції, наділяє ліжко необхідною жорсткістю та гарантує комфортний відпочинок.
Флоковане покриття поверхні ліжка, яке нагадує велюр, приємне на дотик. Воно не дасть зісковзувати постільній білизні і легко чиститься.
Ліжко має також отвор для заправки та фіксації постільної білизни.
Досить зручна у зберіганні та перенесенні.
У складеному вигляді не займе багато місця в багажі та на полиці.
Ліжко оснащене вбудованим електричним насосом 220В.
На її встановлення потрібно всього 4 хвилини.
| Характеристики | |
| Довжина | 203 см |
| Ширина | 152 см |
| Висота | 51 см |
| Вага | 12 кг |
| Інформація | (ДxШxВ) 203 x 152 x 51см |
| Внутрішня система | Dura-Beam |
| Енергоспоживання | 35 Вт |
| Колір | Сірий |
| Максимальне навантаження | 273 кг |
| Матеріал | ПВХ з велюровим покриттям |
| Насос | Вбудований електронасос |
| Продуктивність насосу | 450 л/год |
| Тип | Надувне ліжко |
| Товщина матеріалу | 0,38/0,53 мм |
| Серія | PRIME COMFORT |
| Виробник | Intex |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Країна - виробник | Китай |
| Гарантія | Не передбачена |





