Приймаємо заявки 24/7
Оформляйте заявку на сайті в будь-який зручний для Вас час.
Зручна оплата
Оплачуйте товар при отриманні або на картку Visa/MasterCard
Швидка доставка
Ми доставимо Ваш товар протягом 1-2 днів по всій Україні.
Гарантія
Продаємо тільки якісну продукцію.
До електричних насосів звикли давно. Але як бути, якщо відпочиваєте далеко від міста, і немає електрики, а накачати матрац все-таки треба?
Оцініть Intex 68610, ножний насос, 30 см. Компактний, фірмового яскраво-синього кольору, має об'єм хутра цілих 5 літрів! Швидко надуєте матрац або басейн без жодного підключення до електромережі. Насос ножний - нагинатися не доведеться, і ви не втомитеся. У комплекті гнучкий гофрований шланг.
Чудовий комплект - три різні насадки, можна накачати будь-який надувний виріб Intex або Bestway.
З незамінним універсальним помічником Intex 68610 дозвілля пройде з абсолютним комфортом.
З цієї серії Intex виробляє ще ножний насос 69611, діаметром 28 см. Але той насос качає повітря в 1,5 менше, ніж Intex 68610.
Intex 68610, ножний насос, 30 см купити за найкращою ціною в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Полтаві, Одесі. Швидка доставка по Україні. Приємних Вам покупок та чудового настрою!
Детальний опис, характеристики: Intex 68610
| Характеристики | |
| Діаметр | 30 см |
| Вага | 1,1 кг |
| Висота насосу | 30 см |
| Інформація | Диаметр 30см |
| Колір | синий |
| Матеріал | пластик, ткань |
| Шланг | гофрированный 1 шт |
| Серія | Giant Bellows Foot Pump |
| Виробник | Intex |
| Упаковка | картонная коробка |
| Країна - виробник | Китай |
| Гарантія | не предусмотрена |


