Bestway 54123, джакузи Lay-Z-Spa Miami Spa
Приймаємо заявки 24/7
Оформляйте заявку на сайті в будь-який зручний для Вас час.
Зручна оплата
Оплачуйте товар при отриманні або на картку Visa/MasterCard
Швидка доставка
Ми доставимо Ваш товар протягом 1-2 днів по всій Україні.
Гарантія
Продаємо тільки якісну продукцію.
Bestway 54123, джакузи Lay-Z-Spa Miami Spa купить по лучшей цене в Киеве, Харькове, Днепре, Львове, Полтаве, Одессе. Быстрая доставка по Украине. Спасибо за внимание!
Подробное описание, характеристики: Bestway 54123
Подробное описание, характеристики: Bestway 54123
| Характеристики | |
| Діаметр | 180 см |
| Висота | 65 см |
| Насос-фільтр картриджний | 1,325 л/час |
| Інформація | Диаметр 180 x Высота 65см |
| Вага упаковки | 46 кг |
| Матеріал | Прочный винил с териленовым покрытием |
| Насос | с цифровым управлением |
| Об'єм води | 1026 л |
| Підстилка | Есть |
| Тент | Есть |
| Форма | Круглый |
| Виробник | Bestway |
| Упаковка | картонная коробка |
| Країна - виробник | Китай |
| Гарантія | не предусмотрена |
