Intex 28456, джакузи PureSpa Jet and Bubble Massage
Приймаємо заявки 24/7
Оформляйте заявку на сайті в будь-який зручний для Вас час.
Зручна оплата
Оплачуйте товар при отриманні або на картку Visa/MasterCard
Швидка доставка
Ми доставимо Ваш товар протягом 1-2 днів по всій Україні.
Гарантія
Продаємо тільки якісну продукцію.
Intex 28456, джакузи PureSpa Jet and Bubble Massage купить по лучшей цене в Киеве, Харькове, Днепре, Львове, Полтаве, Одессе. Быстрая доставка по Украине. Приятных Вам покупок!
Подробное описание, характеристики: Intex 28456
Подробное описание, характеристики: Intex 28456
| Характеристики | |
| Діаметр | 218 см |
| Висота | 71 см |
| Вага | 77 кг |
| Підстилка-антиохолодження | есть |
| Інформація | Диаметр 218 x Высота 71см |
| Внутрішній діаметр | 168 см |
| Внутрішня система | Fiber Tech - волокна |
| Електричний насос | скорость 600л/мин |
| Колір | черный Onyx |
| Матеріал | ламинированый ПВХ |
| Насос | насос 2в1 |
| Об'єм води | 1098 л |
| Підстилка | Есть |
| Система пом'якшення води | есть |
| Тент | Есть |
| Товщина матеріалу | 0,83 мм |
| Форма | Круглый |
| Виробник | Intex |
| Упаковка | картонная коробка |
| Країна - виробник | Китай |
| Гарантія | не предусмотрена |
