Intex 28038, тент для прямокутного басейну 300x200см
Приймаємо заявки 24/7
Оформляйте заявку на сайті в будь-який зручний для Вас час.
Зручна оплата
Оплачуйте товар при отриманні або на картку Visa/MasterCard
Швидка доставка
Ми доставимо Ваш товар протягом 1-2 днів по всій Україні.
Гарантія
Продаємо тільки якісну продукцію.
Тент (кришка для басейну), створений з високоякісного ПВХ, гарантує надійне укриття від опалого листя, комах, пилу, та іншого сміття, що літає, поки басейн не у використанні.
Кришки для басейнів значно зменшують можливість розвитку водоростей у воді, яким для життєзабезпечення потрібне сонце для фотосинтезу. Тент захистить матеріал верху від передчасного вицвітання на сонці.
Для запобігання зісковзування тент Intex 28038 кріпиться по периметру басейну спеціальним фіксуючим шнурком. Ця модель тенту призначена для прямокутних каркасних басейнів Intex 300x200см.
Перед покупкою переконайтеся, що він збігатиметься з розмірами вашого басейну.
Також слід додати, що тенти Intex значно виграють за якістю матеріалу і довговічності у тентів Bestway, які виготовлені з плетеного матеріалу (як мішки для цукру) і які через 2-3 роки самі розсипаються і стають додатковим джерелом забруднень у басейні.
Intex 28038, тент для прямокутного басейну, 300x200см купити за найкращою ціною в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Полтаві, Одесі. Швидка доставка по Україні. Постійним покупцям знижки!
Детальний опис, характеристики: Intex 28038
| Характеристики | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 200 см |
| Інформація | Длина 300 x Ширина 200см |
| Колір | черный |
| Матеріал | высококачественный, прочный ПВХ |
| Тип | прямоугольномубассейну |
| Товщина матеріалу | 0.25 |
| Виробник | Intex |
| Упаковка | картонная коробка |
| Країна - виробник | Китай |
| Гарантія | не предусмотрена |


